GYM-0400
₺249,99 KDV Dahil
GYM-0400
₺249,99 KDV Dahil
1 2 >

Payet Elbiseler

Şıklık konusunda kaçınılmaz olarak yarışın yaşandığı özel organizasyonlarda, gerilerde kalmamak için titiz şekilde seçim yapmalısınız. Organizasyon sade olsa bile, seçimlerin şıklık dozu yüksek olmalı. Bu elbette, rüküş görüntü yaratacak abartılı detaylarla donatılmış modeller seçmek anlamına gelmiyor. Yalın ama zarif tasarımlar da dikkat çekici bir şıklık meydana getirebilir.

 Söz konusu şaşaalı organizasyonlar olduğunda ise, organizasyonun parıltısı yanında sönük kalmamak için daha iddialı modellere yönelmeniz gerekiyor. Abiye elbiselerde tasarımı iddialı kılan detayların başında payet gelmekte.

Giyim Masalı koleksiyonlarında yer alan Payet Elbise Modelleri, özel davetlerde gereksinim duyacağınız ihtişamı kolayca elde etmenizi sağlayacak. Koleksiyon, her sezonun favorisi olan mor, zümrüt yeşili, pudra, kırmızı gibi ayrıcalıklı tonlarla renkleniyor.

Payet Elbise Kombinleri

Payet elbiseleri süsleyen parıltılı küçük pullar, tek başlarına görüntüye gereken hareketi sağlayabilir. Yani payetin, aksesuar işlevi gördüğünü söylemek mümkün. O yüzden Payet Elbise Kombinlerinde tamamlayıcı parça seçiminde dikkatli olmak gerekiyor. Tercihinizi daha sade takı, ayakkabı ve çantalardan yana yapmanızda yarar var.