1 2 3 >

Midi Boy Elbiseler

Giyim Masalı koleksiyonlarında yer alan Midi Boy Elbiseler, zarif detaylarıyla dikkat çekiyor. Onlar, abiye konseptini gerektiren organizasyonlarda, hedeflediğiniz görüntüyü elde etmenizi kolaylaştıracak, özel organizasyonlardaki şıklık yarışında geride kalmanızı önleyecek.

Payet gibi ışıltılı detaylara sahip midi elbise modelleri, şaşaalı organizasyonlar için biçilmiş kaftan. Bunları, görece daha sade aksesuarlarla tamamlayarak kullanabilirsiniz. Yalın karakterdeki kalem model gibi asil midi boy elbiseleri, ofis giyim için kullanmanız da mümkün.

Midi Boy Elbise Modelleri

Tasarımın karakterini şekillendirmede görevli bileşenlerin başında renk geliyor. Renk, bazen tek başına bir modelin hangi stile ait olduğunu belirleyebilir. O yüzden, renk seçiminde dikkatli olmalısınız.

Modanın sıkı bir takipçisi değilseniz, her dönemin favorisi renklerin neler olduğunu bilmek, görüntünüzü güncel tutmak için yeterli olabilir. Kategoride Midi Boy Elbise Siyah, pudra, beyaz, mor, zümrüt yeşili, buz mavi ve kırmızı gibi, her sezonun abiye trendleri arasında yer alan renklerle karşımıza çıkıyor.

Bu seçkin renklerin yanı sıra, volan, omuz detay, kadife kumaş, pile, dantel, flok baskı gibi şık detaylar da modellere ayrıcalık katıyor.