1

Pantolonlar

Karakterine bağlı olarak pantolon, pek çok farklı konseptte yer alabilen bir giyim ürünü. Uygun modeli seçtiğinizde pantolon, kombini domine edebilir, diğer kombin kararlarını güçlü şekilde etkileyebilir. O yüzden, yansıtmak istediğiniz stili güçlü şekilde ifade edebilen, ayrıca şıklıkta geride kalmayan modellerin izini sürmelisiniz.

Giyim Masalı koleksiyonlarında ifade gücü yüksek, baskın karaktere sahip Bayan Pantolon Çeşitlerini bulabilirsiniz. Göz kamaştıran pantolon modellerine, yurt içi tüm siparişlerde ücretsiz kargo avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Pantolon Modelleri

Payet gibi parıltılı detaylarla süslü pantolon modelleri, abiye konseptine uyarlanabilir, özel organizasyonlarda size başarıyla eşlik edebilir. Suni deri gibi kullanışlı modeller ise sokak kombinlerinde de boy gösterebilir.

Pantolon Kombinleri hazırlarken, özellikle ayakkabı ve çanta seçimi, pantolon modelinden etkilenmekte. İspanyol paça gibi uzun ve geniş paça modellerine sahip pantolonları, yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlamanız çok daha uygun olacaktır.

Ayakkabı rengine karar verirken pantolon rengini rehber edinmeniz gerekiyor. Bu, her zaman pantolonla aynı renk ayakkabı seçmeniz gerektiği anlamını taşımamakta, fakat aynı tonların kullanımı elbette, uyumun daha kolay yakalanmasını sağlar. Bunun yanında, birbirini tamamlayan farklı renkleri de bir araya getirebilirsiniz.