1

Flok Baskılı Elbise

Daha fazla şıklık ve zarafet istediğinizde, özellikle de şık davetlerde, görüntüye prenses efekti katacak ayrıntılardan yararlanın. Elbiselerde bu etkiyi yaratabilen başarılı detaylardan biri, flok baskı.

Flok baskı, en çok 6- 7 mm ebada sahip, toz formundaki lif parçacıklarından meydana gelir. Bu parçacıklar, bir desen oluşturacak şekilde elbise kumaşına yapıştırılır, böylece ortaya özgün bir tasarım çıkar.

Giyim Masalı koleksiyonlarında yer alan Flok Baskılı Abiye Elbise modelleri, sadece görüntünüzde değil, görüntünüz aracılığıyla bulunduğunuz ortamda da masalsı bir etki ortaya çıkaracak.

Flok Baskılı Elbise Modelleri

Kategoride yer alan Flok Desenli Elbise çeşitlerinde, her sezonun abiye trendleri arasında mutlaka bulunan renklere rastlıyoruz. Saks, siyah, kırmızı, beyaz, bordo ve buz mavi, bu ayrıcalıklı ve popüler renklerden. Saks, kırmızı, siyah ve bordo gibi oldukça canlı tonlar, şaşaa dozu yüksek organizasyonlar için son derece uygun. Buz mavi, pudra gibi pastel tonlar, sade konseptlere daha kolay uyum sağlayacaktır. Beyazın ise hemen hemen her konseptte size eşlik edebileceğini aklınızda bulundurun.