1

Etekler

Uzun ve midi boy Etek Modellerinde şık alternatifler, Giyim Masalı koleksiyonlarında sizi bekliyor. Kategoride, abiye konsepti içinde kullanabileceğiniz tasarımların yanı sıra, sokak kombinlerinde de size eşlik edebilecek modelleri bulabilirsiniz. Birbirinden zarif etek modelleri, yurt için tüm siparişlerde ücretsiz kargo avantajıyla kullanıcıya sunuluyor.

Etek Kombinleri

Gerçekten şık tasarıma sahip bir etek, bütün kombini domine edebilir. Etek Kombinleri meydana getirirken bu kadar baskın karakterli bir etek seçmeniz, diğer kombin kararlarında öncelikle eteğe göre düşünmenizi gerektirecektir.

Etek kombinlerinde ayakkabı tercihi genellikle, etek boyundan etkilenir. Yüksek bilek kesimine sahip ayakkabı çeşitleri, midi boy ya da kısa eteklere daha kolay uyum sağlayacaktır. Uzun etekler için babet gibi düz tabanlı veya alçak topuklu ayakkabılar yerine, uzun topuklu modelleri seçmenizde yarar var. İnce, uzun topuk ve düşük bilek kesimine sahip ayakkabılar, hemen hemen her etek modeline uyum sağlayabilir. Bu yüzden stilettoların, kategoride yer alan etek modelleri için son derece uygun tamamlayıcılar olduğunu söylemek mümkün.