Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?

www.giyimmasali.com web sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve etiketi üzerinde olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren;

Tüm ürünlerimizde fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.(ÇADIR İNDİRİMİNDEKİ SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERDE İADE/DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.)

İade & Değişim Sağlanmayan Ürünler.

Değişimi yapılan ürünlerde ikinci bir değişim ya da iade yapılamaz.

Çadır kampanyası ile satılan ürünlerde hiçbir koşulda iade ve değişim yapılmamaktadır.

Kargo esnasında ambalajı hasar görmüş ürünü lütfen teslim almayınız.

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

Bulunduğunuz bölgedeki en yakın Sürat Kargo şubesine 1284117512 kodu ileterek karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürünü tarafımıza ulaştırmanız durumunda, satın aldığınız toplam ürün bedelinden (Tüm yönlere geliş-gidiş kargo ücretleri ve kapıda ödeme hizmet bedelleri düşülerek) para iadenizi gerçekleştireceğiz.

Anlaşmalı olduğumuz kargolar dışında bir firma üzerinden yapılan karşı ödemeli gönderiler kabul edilmemektedir.

Gerekli olması halinde sizden kargo firmasına ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken karşı ödemeli gönderebilirsiniz ürün değişimi yapıldıktan sonra kargo ücretleri tüm yönlere sizden kapıda ödeme olarak tahsil edilecektir.

Kapıda Ödeme Hakkında Önemli Bilgilendirme

Aşağıdaki bildiri sitemiz üzerinden kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verip kargosunu hiçbir şekilde teslim almayanlar içindir.

Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade gelen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir.

Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP/ MAC Adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme ile alışveriş imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Değiştirdiğim ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı

  1. Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar ve kargo bedelleri KAPIDA ÖDEME olarak size yansıtılacaktır.

2- KAPIDA ÖDEMELİ KARGO ÜCRETİ HİZMET BEDELİ DAHİL 9,90 TÜRK LİRASIDIR. TUTAR FARKI OLAN TÜM KARGOLARA 9.90 LİRA KARGO ÜCRETİ YANSITILIR VE ALICI TARAFINDAN KARŞILANIR.

YURTDIŞI İPTAL & İADE

Yurtdışına yapılan satışlarda iade yoktur. Yurtdışından sipariş vererek değişim yapmak isteyen müşterilerimiz kargo ücretini kendileri ödemek mecburiyetindedir.

İPTAL & İADE

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü GİYİM MASALI adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir.

-İade ve değişimde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir. Anlaşmalı kargolarımız ile gönderim sağlayabilirsiniz.

Anlaşmalı Kargo Firmaları

- SÜRAT KARGO (0850 202 02 02)


1284117512  İADE & DEĞİŞİM KODU


İade & Değişim Adresi:

EİPOM İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Oruçreis MahTekstilkent Cad. İş Hanı Bl. No:70 / Esenler / İstanbul